Paslaugos

Metalo konstrukcijų projektavimas


Turėdama ilgametę metalo konstrukcijų gamybos patirtį, įmonė turi galimybę pasiūlyti metalo konstrukcijų projektavimo paslaugą. Tokiu būdu metalo konstrukcijos projektuojamos atsižvelgiant į geriausią gamybos praktiką ko pasekoje užtikrinamas optimaliausių sprendimų priėmimas.


Metalo konstrukcijų gamyba


Pagrindinė įmonės veikla - suvirintų metalo konstrukcijų gamyba. Gamybai naudojamos tik sertifikuotos, Europos standartus atitinkančios žaliavos ir medžiagos. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, sertifikuoti suvirintojai, naudojamos šiuolaikinės gamybos technologijos. Gamybos procesas sertifikuotas standarto EN1090 atitikčiai. Visi gaminiai ženklinami CE ženklu.


Tvirtinimo elementų ir kitų komponentų komplektavimas


Kartu su pagamintomis metalo konstrukcijomis komplektuojame ir tiekiame tvirtinimo elementus bei kitus gaminius, reikalingus pilnai sumontuoti konstrukcijas. Visi komplektuojantys gaminiai tiekiami su kokybę patvirtinančiais sertifikatais.


Pristatymas į objektą


Pagaminta produkciją kartu su komplektuojamais komponentais galime pristatyti į kliento nurodytą vietą. Ir nesvarbu, kokio dydžio ar svorio krovinys. Glaudus bendradarbiavimas su transporto paslaugas teikiančiomis įmonėmis leidžia užtikrinti gaminių pristatymą norimu terminu bei sklandžiai vykdyti suplanuotus tiekimus.