Cido arena yra išskirtinis statinys, kadangi tai pirmas tokio pločio dengtas pastatas Lietuvoje. Pastato plotis - net 120 metrų. Arenos aukštis - virš 27 metrų, o bendras plotas viršija 21 tūkst. kvadratinių metrų. Cido arenos statybos terminai buvo ypač trumpi – arena pradėta statyti 2007 gegužę, o baigta - 2008 spalį.

PST specialistų komanda įvykdė visus jai iškeltus uždavinius - arena pastatyta laiku, o visa reikiama įranga joje veikia puikiai.Įspūdingiausias objektas naujojoje arenoje yra olimpinius standartus atitinkantis, I kategorijos, 250 metrų ilgio dviračių trekas. Jį universalioje sporto arenoje suprojektavo Vokietijos kompanija SportBau, kuri jau yra įrengusi 121 treką įvairiose pasaulio šalyse. Projektuoti Cido arenos treką ėmėsi pats kompanijos vadovas, architektas Ralfas Šurmanas (Ralph Schuermann), kurio paskutinis darbas buvo dviračių trekas, įrengtas Pekino olimpiadai.

Naujojoje Cido arenoje krepšinio varžybas gali stebėti apie 5.600 žiūrovų, koncertus ir kitokius pramoginius renginius – iki 7.000, o dviračių lenktynes – 3.100 lankytojų. Automobiliams šalia arenos pastatyti yra skirta 700 vietų.